Elektrikářské práce

 

Nabízíme kompletní služby v oboru elektroinstalace. Provádíme elektrikářské práce v rodinných a bytových domech, v bytech, v průmyslových a rekreačních objektech, dodáváme elektroinstalační materiál (vypínače, zásuvky, svítidla, rozváděče, jističe, domovní telefony,kabely a další), revizní zprávy.

Dále nabízíme drobné opravy elektroinstalace jako jsou výměny nefunkčních zásuvek, vypínačů, svítidel, jističů, vyhledávání závad a jiné po celé Praze.

Rekonstrukce

Výměnu nevyhovující elektroinstalace provádíme v rodinných domech, bytech, panelových domech a bytech, bytových jádrech, společných prostorách bytových domů, průmyslových a rekreačních objektech. Provádíme formou kompletní dodávky:

  • dodáváme dokumentaci,
  • veškerý materiál potřebný k realizaci
  • a revizní zprávu.

Kabely ukládáme do lišt nebo pod omítku. Výhodou instalace v lištách je podstatně menší prašnost a celková náročnost rekonstrukce (není potřeba zednické zapravení a ve většině případů ani vymalování).

Výhodou uložení pod omítku je lepší vzhled. Drážky zhotovujeme drážkovací frézou, což je šetrnější ke zdivu, snižuje prašnost a usnadňuje zednické práce.

Téměř po celou dobu rekonstrukce zajišťujeme provizorní připojení.

Používáme pouze kvalitní komponenty od předních světových výrobců, např. Moeller, Schneider, Legrand, ABB a další.

Světelné vývody ukončujeme objímkami s žárovkou nebo konkrétními svítidly, dle přání zákazníka.

Nové instalace

Kabely ukládáme pod omítku, drážky zhotovujeme drážkovací frézou, což je šetrnější ke zdivu a usnadňuje zednické práce.

Z důvodů správného usazení sádrujeme instalační krabice až do hrubých omítek. Používáme pouze kvalitní komponenty od předních světových výrobců, např. Moeller, Schneider, Legrand, ABB a další. Světelné vývody ukončujeme objímkami s žárovkou nebo konkrétními svítidly, dle přání zákazníka.

 

Naše řemeslo

V našem portfoliu najdete širokou nabídku stavebních prací a rekonstrukcí rodinných domů, bytů a interiérů na klíč. Naši lidé pro Vás zajistí kompletní realizaci stavby od prvních návrhů a potřebných úředních formalit, přes hrubou stavbu až po dokončovací práce.

Nezávazná kalkulace ceny zdarma. Zjistěte kolik by stála právě Vaše rekonstrukce.

Rychlý kontakt

Karel Sochor
+420 775 383 755
stavby-sochor@seznam.cz
www.naseremeslo.cz
Husníkova 2081, Praha 5
Back to Top